خرید هندزفری بلوتوث
قالب وبلاگ
اگر من می خواستم یک جفت از بلوتوث حین و یا بیش از هدفون گوش برای قیمت راحت، من می خواهم جبرا حرکت بی سیم. پس از گسترده تحقیق 93 جفت و تست 55 بهترین بررسی جدیدترین مدل / در بازار (30 در این دور و 25 دور)، پانل ما از کارشناسان همه موافقت کردند که این حرکت بی سیم بهترین انتخاب کلی برای اکثر مردم بود. از هدفون بلوتوث ما در این محدوده قیمت مورد آزمایش قرار، این جفت در میان هدفون بهترین صدایی که بی سیم، ضرب و شتم که تقریبا دو برابر هزینه قرار گرفت. نه تنها جبرا حرکت جفت بی سیم صدای عالی برای هدفون بلوتوث، اما آنها نیز راحت بود، ساخته شده است به گذشته، و مقرون به صرفه (قیمت اینترنت زیر 100 $ معمولا).


حرکت بی سیم در بالا به دلیل سه عامل است. اول، آن را برای تلفن های موبایل واقعا بزرگ برای قیمت (هر چند اگر کیفیت صدا اولویت شما است، انتخاب لوکس ما ممکن است یک انتخاب بهتر است). دوم، آن را به خوبی کار می کند: بر خلاف دیگر هدفون BT با دکمه های گیج کننده، کنترل خسته کننده، و یا هدبند که خرج کردن، حرکت بی سیم آسان برای استفاده و درک کنترل و هدفون راحتی روی سر خود را. آنها همچنین حدود 75 درصد به خوبی به عنوان انتخاب های لوکس خود را در کمتر از یک پنجم از قیمت صدا.  چیزی به ذکر است، این است که بدون توجه به هدفون بلوتوث خوب صدا در مقایسه با یک دیگر، شما هنوز هم بیشتر برای پول خود را صدا عاقلانه با خرید هدفون طناب دار را دریافت کنید. به عنوان مثال، ما 150 $ بیش از گوش انتخاب است و حتی بیشتر، دقیق، و همه در اطراف بهتر صدایی از هر یک از گزینه های بلوتوث که 200 $ و یا کمتر است، و آن را به طور کلی قراردادن موشواره حدود 85 $. بنابراین اگر شما نیاز به قطع بند ناف، صرفه جویی در پول خود را. گفت که، اگر فقط بلوتوث انجام خواهد داد، جبرا حرکت بی سیم این لایحه بدون هزینه ثروت مناسب است.

اگر شما نیاز به یک کنترل از راه دور در کابل و یا می خواهید یک باس کمی بیشتر، توصیه می کنیم انتخاب سابق هنوز هم بزرگ ما، جبرا حذف بی سیم. ما هنوز هم دوست دارم گرم، صدای برنامه قابل تنظیم این هدفون، آسان برای استفاده و کنترل های لمسی، راحتی، و عمر باتری طولانی. یکی از مزیت های این مدل بیش از هر دو حرکت بی سیم و E40BT است این است که شامل کابل صوتی را به یک کنترل از راه دور تک دکمه و میکروفون، که دیگران ندارند. (آنها هر دو به تماس و حجم کنترل و آهنگ از طریق بلوتوث تنها.) و در مقایسه با حرکت، حذف یک محدوده فرکانس کمی بهتر پایین. در پایان، با این حال، همه ما احساس کردند که اضافی کمی حذف شد فراهم می کند ارزش پول اضافی که شما می خواهم بیش از این که این انتقال صرف نکرده است.
اگر انتخاب های اصلی ما به فروش می رساند، در JBL E40BT دونده تا ما را انتخاب کنید است. با کمی بیشتر از یک treble- و صدا و باس و افزایش از حرکت بی سیم، از E40BT واقعا عالی برای پاپ، است. چه آن را از حافظه بالا تحت فشار قرار دادند؟ برای یک چیز، در حالی که پدهای نرم و راحت است، پیشانی بند در سمت سخت تر است؛ هر کسی با یک سر بزرگ تر ممکن است آن را ناراحت کننده بیش از مدت زمان گوش دادن را پیدا همچنین، دکمه قدرت دو برابر به عنوان دکمه جفت شدن بلوتوث، و در حالی که به خودی خود چیز بدی است، تمام متخصصان ما زمان سختی بود تبدیل E40BT خاموش؛ اغلب ما به پایان رسید تا قرار دادن آن در حالت جفت جای. و در آخر، آن را در مورد 20 $ بیشتر از حرکت بی سیم در حال حاضر. بنابراین در حالی که E40BT بسیار بزرگ است، ما فقط فکر می کنم مردم بیشتر با کاربر ارزانتر و دوستانه تر جبرا حرکت بی سیم خوشحال خواهد شد.

چه چیزی شما اگر پول هیچ تاثیری ندارد؟ ما نه جفت هدفون بیش از 150-برخی از $ ما را دوست داشت، برخی از ما واقعا نمی تست شده است. در هر صورت، ما بازمی گردد انتخاب بیشتر گران قیمت در برابر جبرا حرکت بی سیم و مورد بحث که آیا ما فکر گزینه بالاتر قیمت ارزش پول اضافی بود. در پایان، پاسخ چشمگیر بود "نه".

ما را به جزئیات در مورد که بعد دریافت کنید، اما تنها مدل که ما فکر به طور بالقوه به ارزش آن بود (اگر ما پول برای خرج بود) حرکت سنهایزر بود بی سیم. چرا؟ حرکت بی سیم یک مجموعه هدفون همه در یکی برای کسی که نیاز به بلوتوث، رقابتی سر و صدا فعال لغو، و صدای عالی است. هدفون حرکت صدا فقط در مورد بی سیم به خوبی آنها انجام سیمی، و این چیزی گفته باشد. نسخه طناب دار در چهار تراکم بالا ما برای ما 400 $ بیش از هدفون گوش قطعه بود. بنابراین کیفیت صدا در این جفت دور و دور بهتر از در هر هدفون بلوتوث دیگر ما تا کنون تست، و هنگامی که طناب دار آنها را کابل هدفون تنها یک اجرا برای پول خود را بیش از حد. سر و صدا لغو در حرکت بی سیم است که کاملا به خوبی به عنوان انتخاب اول ما برای بیش از گوش سر و صدا لغو هدفون نیست، اما آن را واقعا نزدیک و بسیار موثر است.

اما برچسب قیمت واقعا می تواند صدمه دیده است. برای بیشتر مردمی که از قیمت واقع گرایانه نیست و، مگر اینکه شما نیاز تمام ویژگی های آن، شما می توانید یک تن از پول با گرفتن چیز دیگری که صرفه جویی در کمتر از همه در یک. اگر این تعداد باعث نمی شود شما کارت خود را گل، خرید این جفت. این واقعا فوق العاده-بهترین کاری که ما در این دسته تست شده است. صدایی عالی، قیمت متوسط، راحت، با آسان به استفاده از کنترل. که در مورد مبالغ تا چرا ما را انتخاب جبرا حرکت بی سیم به عنوان توصیه ما است. از اواسط قیمت هدفون بلوتوث ما تست شده، این در میان بهترین صدایی بی سیم بودند که. بالا، متوسط ​​و فرکانس های پایین همه جای متعادل بودند، و تمام ژانرهای، از خواننده / ترانه سرا به هیپ هاپ و موسیقی جاز، صدا بزرگ است.

 اگر شما کاملا مثبت، می خواهید به صرف عنوان پول کمی که ممکن است در هدفون بلوتوث، شما باید در نظر بگیرند. این مجموعه یک انتخاب برای تمام روز گوش دادن، به عنوان بر روی سر بزرگتر از آن می توانید کمی در پشت گوش پس از مدتی خرج کردن نیست. و به صداقت، آن صدا، تقریبا به خوبی به عنوان جبرا حرکت بی سیم و یا هر یک از دیگر تراکم بالا ما. اما هی، آن را 25 $، و آن را صدا وحشتناک، یا. به عبارت دیگر، این هدفون یک جفت بزرگ ثانویه برای کسی که در حال حاضر دارای یک جفت طناب دار مورد علاقه از قوطی است. به خاطر داشته باشید که کار نمی کند طناب دار و احساس تا حدودی شکستنی به کیفیت ساخت آن است. بنابراین مگر اینکه شما واقعا نیاز به ذخیره برخی از پول نقد، ما به شدت توصیه چسبیده با تراکم بالا ما.

 همچنین، این به خوبی مناسب به عنوان هدفون سینمای خانگی بی سیم است که ممکن است برای اتصال به یک تلویزیون استفاده کنید، و یا حتی بیشتر استریو و یا گیرنده است. بله، برخی از تلویزیون ها و گیرنده های دارای قابلیت بلوتوث، و بله، شما می توانید از این به تماشای تلویزیون علاوه بر وظیفه اصلی خود را با دستگاه های قابل حمل خود استفاده کنید. با این حال، ما را این هدفون توصیه نمی برای خرید تنها برای استفاده با تلویزیون خود را به سه دلیل:   
  شما می توانید برای ویژگی های هدفون که بی فایده تبدیل با یک تلویزیون (میکروفون، آهنگ تغییر دکمه ها، و غیره) پرداخت.     بلوتوث ارائه می دهد کیفیت صدا پایین تر از دیگر فن آوری های بی سیم هدفون. بنابراین اگر شما می خواهید چیزی فقط برای سینمای خانگی خود را، صرف پول در چیزی است که برای تلفن های موبایل بهتر، و نه بر ویژگی های که شما استفاده خواهد کرد. ما در مورد هدفون سینمای خانگی بی سیم در یک مقاله دیگر.  
  بسته به هدفون وایرلس  و سن فرستنده بلوتوث، شما ممکن است یک تاخیر کوچک است، که یک معامله بزرگ در هنگام تماشای مناسبت، اما روز به روز کسل کننده می توانید دریافت کنید.  سردرگم؟ غرق؟ را بررسی کنید "که هدفون باید دریافت کنم؟" مقاله ما به کشف کردن آنچه محدوده (و سبک) برای شما مناسب است.

تنها دلیلی که برای به دست آوردن هدفون بلوتوث است زیرا شما کسی که می تواند با یک طناب را به صورت منظم کار نمی کند، و دستگاه های شما قصد استفاده از ترین بلوتوث را فعال کنید. (این شامل اپل، ، بیشتر گوشی های هوشمند، آی پاد جدیدتر، و بسیاری از لپ تاپ ها.)
هدفون بلوتوث فعال شنونده به راه رفتن فاصله ای کوتاه از منبع صدا (به عنوان مثال تلفن شما)، و یا به نگه داشتن که دستگاه را در جیب یا کیف بدون که توسط یک طناب مختل شده است. اما این آزادی می آید در قیمت بسیاری از خبره هدفون تمایلی به پرداخت عبارتند از: کیفیت صدا. قابلیت داده بلوتوث محدود است، بنابراین برخی از کیفیت صدا در انتقال از دستگاه به هدفون از دست داد. برای اینکه عادلانه، فن آوری بلوتوث یک راه طولانی در چند سال گذشته آمده است، اما صدا هنوز است به خوبی به عنوان شما می توانید برای کمتر با بند ناف است.

به طور کلی، آنچه که ما در حال گفت این است: اگر شما می توانید با یک کابل زندگی می کنند، صرفه جویی در پول خود را دریافت و هدفون صدایی بزرگ برای به مراتب کمتر.

یکی دیگر از عوامل به ذکر است که هیچ یک از هندزفری  بلوتوث تست شده برای این مجموعه مقاوم در برابر عرق، بنابراین ما می هر یک از این برای کار کردن توصیه نمی شود. بین باتری داخلی و عدم حفاظت از آب اضافی، یک هدفون کوتاه کردن بعید نیست، و شما نمی خواهید که. به علاوه، هدفون ورزشی که کوچکتر، بلوتوث، و می تواند ضرب و شتم وجود دارد. چک کردن آنها را در مقاله هدفون ورزش ما.
راحت برای مدت زمان طولانی می پوشند، و یا یک سردرد شما بعد از 30 دقیقه؟ هنوز در نشستن به خوبی در گوش، و منطقی جلوگیری از سر و صدای خارجی؟

دوم، صدا. هر یک بخشی از طیف فرکانس قدرتی دیگر؟ (به عبارت دیگر، در پایان بالا بیش از حد بلند است؟ آیا می توانید باس خوبی می شنوید؟) موسیقی باید صدا کامل و غنی و بدون هر گونه صدای خش خش و یا برای تلفن های موبایل پررونق است. صداهای باید روشن شود و هجا باید ترد بدون لطمه زدن به گوش شما باشد. و اگر آنها صدا خوب حالی که گوش دادن در یک راه (با یک طناب یا بلوتوث)، آنها باید صدا فقط به عنوان خوب راه دیگر.

سوم، ساخت. به آسانی قابل درک کنترل؟ آیا می توانم آنها دسترسی داشته باشید به راحتی در حالی که پوشیده هدفون؟ آیا آنها با بند ناف کار، و اگر چنین است، آیا طناب هر گونه کنترل بر روی آن؟ کار می کنند در حالی که پایین شده، و یا شما نیاز به باتری شارژ شده را در همه زمان استفاده از آنها؟ چگونه از آن آسان است به آنها جفت به دستگاه خود را؟ و آنها به راحتی از دست دادن سیگنال؟ آیا پیشانی بند احساس کنید که آن را خواهد شکست؟ از آنجا که این در درجه اول با گوشی خود را استفاده می شود، شما باید سعی کنید برای پیدا کردن یک جفت که یک میکروفون است.

چگونه ما را انتخاب کردید  ؟


علاوه بر این، محدوده دریافت بلوتوث به اندازه کافی خوب است که آن را به ما اجازه سرگردان به اتاق سه دیوار دور و هنوز هم تداخل ندارد. نتایج خود را ممکن است متفاوت باشد (بر اساس ضخامت دیوار خود را) اما بر اساس آزمایش های ما، محدوده باید بیش از آزادی به اندازه کافی برای اکثر مردم است.

علاوه بر این عملکرد واقعا خوب، جفت حرکت در می آید سیاه و سفید، قرمز، آبی و، و آن را باریک به اندازه کافی در طراحی است که به نظر نمی گسترده و یا عجیب و غریب زمانی که شما آن لباس خارج از خانه خود را. وجود ندارد آرم پر زرق و برق، یا، بنابراین کسانی که دوست تمیز، طراحی ساده خواهد بود واقعا با زیبایی شناسی خوشحال است.

به طور کلی، هنگامی که شما همه چیز بالا را در نظر، حرکت بی سیم واقعا بهترین انتخاب موجود برای پول است. آنها آنچه را که آنها به خوبی وعده بدون شارژ شما را برای مسائل شما لازم نیست. و هنگامی که آنچه شما نیاز دارید این است که قطع بند ناف به دستگاه های موسیقی خود را، شما خوشحال با آنچه شما باشد.


جبرا حرکت هدفون کار طناب دار؛ آنها با یک کابل ساده برای زمانی که شما از باتری اجرا و یا در هواپیما هستند آمده است. با این حال، بند ناف هیچ میکروفون در خط و یا از راه دور را ندارد، بنابراین شما می باید به قدرت هدفون تماس در را به یک تماس. اگر باتری اجرا می شود، شما را از شانس هستید. هیچ یک از هدفون ما تست شده بر روی گوش کنترل است که کار هنگامی که پایین طراحی شده، اما داشتن یک از راه دور / میکروفون در بند ناف که مشکل را حل میکند بود. متاسفانه، کابل شامل حرکت فاقد آن است. (شایان ذکر است که چند جفت هیچ گزینه بند ناف نداشت.)

از سوی دیگر، یک سیم از حذف بی سیم (که یک تک دکمه از راه دور) سازگار با Move و موجود به صورت جداگانه است. آن را به تماس و پخش / مکث، بنابراین اگر شما واقعا نیاز به یک حل برای این مسئله، یکی وجود دارد. با این حال، یک بد شانسی که هزینه آن اضافی است.

صحبت از گوش دادن در حالی که طناب دار، هدفون حرکت صدا و مجزا روشن تر زمانی که از طریق کابل شامل شنیده می شود. این به این معنی فرکانس های بالاتر در حجم کمی بالاتر است، و صدای زن، بازدید سنج، و یادداشت های بالاتر در پیانو یا گیتار به نظر می رسد کمی بلندتر از حالت طبیعی. آن صدایی بد نیست، اما آن را فقط یک مشخصات کلی کافی است که آن را به ذکر است.
هر یک از شرکت کنندگان ما حرکت به مناسب پیدا شده است. پد نرم گوش، پیشانی بند پارچه پوشش داده شده و خالی، و یک پیچ و تاب و کمی به در earcups ساخته شده حرکت احساس نه تنها نور و راحت اما محکم و ساخته شده است. برنت به نام برازش کلی "فوق العاده" و جان و فیل هر دو استفاده از کلمه "راحت."

کنترل، لاستیک و آسان برای پیدا کردن با لمس زمانی که هدفون حرکت بر روی سر خود هستند. همانطور که شما را به عنوان شما در زیر بخوانید، توانایی پیدا کردن کنترل در حالی که پوشیده هدفون یک مشکل بزرگ برای بسیاری از طرح بود. حجم بالا و پایین دکمه به عنوان آهنگ دو برابر به جلو و عقب، و یک دکمه مرکز بین آنها بازی خواهد کرد، مکث، تماس بگیرید تا دستورات صوتی، و تماس. یک میکروفون ساخته شده در نیز، که برای تلفن های موبایل مورد به خوبی در انتهای دیگر خط به عنوان هر هدفون بی سیم دیگر ما تست شده است.

یکی دیگر از ویژگی های ساده اما به نوعی فاقد بسیاری دیگر از هدفون BT / خاموش را فشار دهید در بود. ما می دانیم که این برای تلفن های موبایل ساده، اما در بسیاری از موارد، آن را خسته کننده به شکل بود اگر قدرت واقعا خاموش است یا نه. و هنگامی که شما می خواهید مطمئن شوید برای صرفه جویی در عمر باتری خود را، دانستن اینکه شما شده ام یک معامله بزرگ است. حرکت جبرا دارای یک دکمه ضامن آسان برای درک کنند که حق اسلاید به قدرت خاموش، مرکز، و از چپ به جفت. رونق. انجام شده.

صحبت از عمر باتری، جبرا ادعا می کند که هدفون حرکت باید 8 ساعت مکالمه / بازی عمر باتری و 12 روز آماده به کار. ما سعی که ادعا با بازی برخی از موسیقی با صدای بلند به اندازه کافی به غرق کردن یک هوا و زمان چه مدت آن را در زمان انتقال به نهایت می میرند. در طول آزمون، ما نیز دو تماس های تلفنی 30 دقیقه صورت گرفت. حدود 11 ساعت در، صدای ما اطلاع داد که باتری کم بود (و به ما یادآوری هر 30 دقیقه یا بیشتر)، اما آن را تا 15 ساعت پس از استفاده که باتری در نهایت داد و تعطیل است. سپس ما آنها را به طور کامل شارژ، که حدود 3 ساعت با استفاده از یک پورت USB در نرم افزار مک بوک گرفت.

پس از انجام تحقیقات من با حرفه ای صوتی، من به بررسی کاربران در آمازون، بهترین خرید، غیره نگاه کنید تا ببینید چه مردم واقعی دوست داشت و از سال آخرین پست ما آمده بودند. سپس، من همه چیز را که در CES 2015 اعلام شد و در حال حاضر موجود است

شرکت کنندگان در میزگرد ساخته شده انتخاب موسیقی خود را که با آنها از نزدیک آشنا بودند به طوری که آنها را می دانیم چه هر هدفون به جدول به ارمغان آورد. هر صرف بیش از سه ساعت جفت شدن، گوش دادن، اضافه کردن بند ناف، دوباره گوش دادن، و سپس انتخاب سه است.
 در نهایت، شرکت کنندگان خواسته شد تا من چهار میدارد خود را می دهد و بحث در مورد یافته های خود را در هر هدفون به صورت جداگانه. سپس ما را به قیمت حساب و ویژگی های صورت گرفت و یک برنده انتخاب کرد.طبقه بندی: مقالات مرتبط به هدفون و هندزفری بلوتوث بی سیم،
پرفروش ترین ها: خرید هدفون بلوتوث، همه چیز در مورد قیمت و مارک هدفون بلوتوث،
[ چهارشنبه 26 آبان 1395 ] [ 09:57 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
نظر سنجی
کدام مدل هدست بلوتوث را بیشتر دوست دارید خرید کنید؟


آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
چاپ این صفحه
 
 
هندزفری بلوتوث مینی بلودیو

قیمت: 39/000 تومان
 
 

هدست بلوتوث جیبی

قیمت : 49/000 تومان

 
 

هدست بلوتوث الی جی دور گردنی

قیمت : 59/000 تومان

 
 

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 
 


هندزفری بادیگاردی

قیمت : 25/000 تومان

 
هدفون بلوتوث بیتس

قیمت : 69/000 تومان

 خرید هندزفری زیپ

هندزفری طرح زیپ zip

قیمت: 24/800 تومان
  ام پی تری پلیر بی سیم

MP3 Player بی سیم

قیمت: 26/000 تومان

 
 خرید هدفون بیتس

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس سول اچی دی solo hd

قیمت : 25/000 تومان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic