تبلیغات
خرید هندزفری بلوتوث

خرید هندزفری بلوتوث
قالب وبلاگ
راهنمای خرید هدفون بی سیم وهندزفری بلوتوث

 در این مقاله خواندی شما را با راهنمای خرید هندزفری بلوتوث و هدفون بلوتوث اشنا می سازیم


پیدا کردن هدست بلوتوث  جبرا راست به خرید می تواند روی فکر خیلی افراد باشد.
بسیاری از انواع و مدل های در فروش های مختلف وجود دارد. این که آیا شما در مواظب برای یک هدست بلوتوث یا یک جفت هدفون موسیقی هستید، این راهنمای باید کمک کند.

جبرا تکامل، سرعت، و طوفان سبک پوشیدن

همه هدست جبرا و هدفون با میکروفون آمده، به شما اجازه برقراری تماس و همچنین گوش دادن به موسیقی و پادکست. فراتر از آن، یک طبقه بندی گسترده ای از هدست و هدفون برای هر نیاز قابل تصور است.
هدفون بی سیم ورزشی

جبرا مربی دروغ گفتن در یک گوشی های هوشمند کوچک

موسیقی می تواند به شما انگیزه می دهد. این سبک، هدفون بزرگ، صدایی اتصال از طریق بلوتوث، بنابراین هیچ سیم در حال اجرا بین آنها و تلفن و یا پخش کننده موسیقی شما وجود دارد. آنها به طور خاص برای علاقه مندان به تناسب اندام ساخته شده هستید و حفاظت از عرق، باران، و گرد و غبار - شما می توانید آنها در حال اجرا در هر آب و هوا است. همه مدل ها با یک انتخاب از eargels که شما می توانید استفاده کنید برای سفارشی مناسب است، مطمئن شوید که آنها ایمن و به راحتی ماندن در گوش شما را.

بسته به بودجه خود، شما می توانید برای یک مدل استاندارد است که یک سیم بازتابنده برای ورزش در شب، مدل متوسط ​​است که به شما ابراز مربیگری در بیش از 40 تمرین ها، یا مدل بالا از خط است که اقدامات و به شما می گوید رفتن ضربان قلب خود را به عنوان شما اجرا. همچنین یک ویژگی های بسته بندی همراه برنامه وجود دارد - جبرا ورزشی زندگی - که اجازه می دهد شما قصد، آهنگ، و تجزیه و تحلیل روال ورزش و اجرا می شود خود را.

فروشگاه هدفون ورزشی بی سیم
هدست بلوتوث

جبرا فولاد در یک جدول

با یک هدست بلوتوث، شما می توانید دست خود را رایگان در حالی که در یک تماس بدون نیاز به ناشیانه تلفن همراه ساندویچ بین گوش و شانه خود را نگه دارید. آنها به شما اجازه دسترسی به توابع معمولا استفاده می شود - مانند چیدن تماس یا فعال سیری / گوگل در حال حاضر - به طور مستقیم از هدست. شما می توانید گوشی خود را در جیب خود را ترک.

است انواع مدل های طراحی با توجه به نیازهای خاص وجود دارد. بعضی از آنها یک کیف حمل ویژه ای است که نیز نگه می دارد باتری خود را در صدر. دیگر اندازه کافی سخت به با گارانتی 5 ساله آمده است. مدل های هستند که به خوبی مناسب برای هر دو برقراری تماس و گوش دادن به موسیقی است. شما همچنین می توانید از هدست بلوتوث است که از بین بردن نویز باد، ساخت شما آسان برای شنیدن زمانی که شما در آب و هوای طوفانی را پیدا کنید.

فروشگاه هندزفری بلوتوث
هدفون موسیقی

هدفون بی سیم  موسیقی به شما اجازه گوش دادن به آهنگ های خود را در راه شما ترجیح می دهند - آیا آن را از طریق هدفون در گوش و یا بیش از هدفون گوش با پیشانی بند است. بسیاری از آنها بی سیم هستند، اما برخی ارائه یک گزینه برای اتصال مستقیم از طریق یک کابل 3.5mm.
در گوش

جبرا Rox به در برابر پس زمینه سیاه و سفید

هدفون در گوش  هستند با احتیاط، نور، و انجام یک کار بزرگ منزوی سر و صدای خارج با اتصالات به صورت چسبیده در داخل کانال گوش خود را. آنها را انتخاب eargels بنابراین شما می توانید مشخصات، مناسب برای گوش خود را پیدا کنید. بعضی از آنها neckband که در گردن خود را استوار و آنها را از راه زمانی که استفاده نمی نگه می دارد. دیگر هدفون ساخته شده است در آهن ربا ویژه ای است که با هم ضربه محکم و ناگهانی به دور گردن خود را برای رفتن به "حالت خواب" که موجب صرفه جویی در باتری است.
در گوش

حرکت جبرا در برابر پس زمینه سیاه و سفید

در هدفون گوش یک پیشانی بند سبک و سخنرانان خالی است که به آرامی نشستن بر روی گوش خود را. آنها بسیار راحت می پوشند و شما لازم نیست که آیا آنها مناسب است. از آنجا که آنها را به طور کامل پوشش گوش شما نیست، شما هنوز هم می خواهید شنیدن آنچه که در اطراف شما، که می تواند در ترافیک مهم است.
بیش از گوش

جبرا وگا در برابر پس زمینه سیاه و سفید

بیش از هدفون گوش دارند بالشتک نرم که به طور کامل گوش خود را محصور، مطمئن شوید که سر و صدای بسیار کمی می شود از طریق. این مناسب برای زمانی که شما نیاز به بسته از سر و صدای خیابان و یا همهمه از تهویه مطبوع می باشد. آنها همچنین ارائه صدای غنی طیف کامل با بلندگوهای سفارشی طراحی کنند.

هدفون موسیقی فروشگاه
سخنرانان موسیقی های بی سیم

خانواده جبرا Solemate در برابر پس زمینه سیاه و سفید

سخنرانان موسیقی بلوتوث تبدیل تلفن خود و یا دستگاه پخش موسیقی را به یک جعبه گرامافون خودکار دارای سوراخی برای ریختن پول و دکمه مخصوص انتخاب صفحه های قابل حمل. همه مدل بلندگو ساخته شده است به مقاومت در برابر برخی زند و پاشیده است، بنابراین شما می توانید آنها را در هر نقطه را - می شود آن پارک یا ساحل - و به اشتراک گذاری آهنگ های خود را با دیگران است. آنها ارائه شگفت آور غنی، صدا واضح، با مدل های بالاتر پایان پمپاژ از حجم به اندازه کافی به لرزش اتاق. اگر شما می خواهید به جست و خیز راه اندازی بلوتوث، هر مدل نیز همراه با کابل 3.5mm که شمع را مستقیما به دستگاه های موسیقی خود را مجهز شده است.

جهت ادامه متن این مقاله به ادامه مطلب بروید باز هم عذرخواهی بابت ترجمه زیاد ناخوانا این مقاله که در مورد انواع خرید هدفون بی سیم و هندزفری بلوتوث نوشته شده است

ایا به دنبال یک هدست بی سیم فوق العاده هستید؟
آیا می خواهید هندزفری بلوتوث خوب داشته باشید؟
ما به شما هندزفری بلوتوث ارزان قیمت و معتبر را بهتون پیشنهاد میکنیم
جهت اطلاعات بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/638/1913845/g11.jpg
کیت خودرو بلوتوث، و یا در اتومبیل برند، اجازه دهید شما را به تماس در هنگام رانندگی بدون گرفتن دست خود را فرمان. آنها بی سیم به گوشی های هوشمند خود ارتباط برقرار کنند. اگر در ماشین هستند بیشتر مردم وجود دارد، همه آنها می توانید در گفتگو شرکت کنند. برند خودرو طراحی شده اند برای فیلتر کردن سر و صدا راه، به طوری که فرد صحبت میکنید به می تواند به شما به وضوح بشنوند. شما همچنین می توانید آنها را به پخش موسیقی و یا جریان جهت GPS خود استفاده کنید. تمام مدل های کلیپ به گیر خودرو خود را و اقامت منظمی از راه جمع.

فروشگاه کیت خودرو بلوتوث>
هدست و برند برای کار

این طیف وسیعی از هدست و برند است به خصوص برای محیط های اداری و مرکز تماس بهینه شده است. آنها در خارج از جعبه با سیستم عامل های پیشرو UC از سیسکو، مایکروسافت، با Avaya، و بیشتر کار می کنند. همه مدل ها را دنبال استانداردهای سختگیرانه حفاظت از شنوایی برای محافظت از گوش خود را از خوشه ناگهانی در حجم و مطمئن شوید که شما در طول روز کار خود را به سطح صدا مخرب در معرض نیست.
هدست سر و صدا لغو

تکامل 80 نزدیک

ساخته شده برای دفاتر با صدای بلند باز، هدست سر و صدا لغو طراحی شده اند برای جلوگیری از نویز پس زمینه و کمک به شما در تمرکز می کنند. آنها را سر و صدا لغو غیر فعال است که فیلتر کردن نویز با فرکانس بالا. مدل های بالاتر پایان نیز فعال فن آوری لغو سر و صدا، که با استفاده از میکروفن کوچک را انتخاب کنید تا سر و صدای محیط و تولید یک "ضد سر و صدا" سیگنال ترکیب، به طور فعال مبارزه برای تلفن های موبایل با فرکانس پایین. هنگامی که شما در یک پاسخ کار نیست، شما می توانید این هدست برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید.

فروشگاه سر و صدا لغو هدست کار>
هدست سیمی

JABRA BIZ 2400 II نزدیک

هدست سیمی به طور مستقیم اتصال به کامپیوتر از طریق USB و یا 3.5mm جک و به شما اجازه شروع به صحبت کردن در ثانیه. شما لازم نیست که در مورد پاسخ رها کردن و یا در حال اجرا از باتری نگران باشید. آنها در تک (یک گوش) و دو (دو گوش) گونه آمده است، با توجه به آنچه شما ترجیح می دهید. بسیاری از مدل های ساخته شده به مقاومت در برابر استفاده طولانی مدت با کابل کولار با دوام و یک بازوی رونق است که می تواند 360 درجه بدون خوراکی می چرخد. آنها به اندازه کافی راحت برای پوشیدن در تمام طول روز هستید و میکروفن سر و صدا لغو ویژه ای است که اطمینان از طرف دیگر تنها می شنود صدای خود را.

فروشگاه هدست سیمی کار>
هدست بی سیم

جبرا نرم افزار 9400 با پایه

هدست بی سیم با استفاده از بلوتوث و یا فن آوری DECT برای اتصال به لپ تاپ شما، گوشی های هوشمند، رایانه لوحی یا. آنها یک طیف های بی سیم از تقریبا 100 متر، به طوری که شما می توانید میز خود را ترک در حالی که در یک تماس به عنوان مثال، انتخاب کنید تا چاپ و یا پیدا کردن اسناد و مدارک. اغلب مدل ها دستگاه های مختلف متصل در همان زمان، به شما اجازه به راحتی بین برقراری تماس در گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر خود کار تغییر دهید. برخی از آنها با پایگاه های خاص و یک صفحه نمایش لمسی است که به شما امکان مدیریت تماس های خود را مجهز شده است. هدست بی سیم در تک (یک گوش) و دو (دو گوش) نسخه در دسترس هستند.

فروشگاه هدست بی سیم کار>
سخنرانان کنفرانس

جبرا صحبت سری در برابر نزدیک پس زمینه سیاه

این بلندگو قابل حمل است که شما می توانید هر کجا می روید می باشد. آنها به شما اجازه یک کنفرانس تلفنی که دیگران در اتاق در می توانند شرکت کنند. تمام مدل های مطمئن شوید که هر دو طرف از تماس با یکدیگر به وضوح بشنوند و بدون تحریف.

مدل اولیه برای اتاق های کوچک بزرگ است و متصل به لپ تاپ خود را، قرص، و یا تلفن از طریق USB یا کابل 3.5mm. مدل متوسط ​​گزینه برای اتصال بی سیم از طریق بلوتوث می افزاید. مدل بالا پایان می توانید اتاق جلسه بزرگ با حدود 15 نفر را اداره کند. این میکروفن ZoomTalkTM ویژه ای است که جدا از صدای صحبت کردن فرد.

سخنرانان کنفرانس فروشگاه>
پیدا کردن معاملات آنلاین

در حال جستجو برای یک خرید  بزرگ در هدست های بلوتوث؟ مشاهده فروشگاه خروجی رسمی جبرا به صرفه جویی تا حد 50٪ در محصولات را انتخاب کنید:طبقه بندی: مقالات مرتبط به هدفون و هندزفری بلوتوث بی سیم،
پرفروش ترین ها: راهنمای خرید هدفون بی سیم، راهنمای خرید هندزفری بلوتوث، راهنمای خرید هدفون بلوتوث، راهنمای خرید هدست بی سیم،
پیشنهادات ویژه ما به شما: شرکت سازنده هدفون بیتس، فروش ویژه هدفون حرفه ای بیتس پرو، خرید هندزفری بلوتوث، هندزفری بلوتوثی،
[ سه شنبه 25 آبان 1395 ] [ 09:14 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
نظر سنجی
کدام مدل هدست بلوتوث را بیشتر دوست دارید خرید کنید؟


آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
چاپ این صفحه
 
 
هندزفری بلوتوث مینی بلودیو

قیمت: 39/000 تومان
 
 

هدست بلوتوث جیبی

قیمت : 49/000 تومان

 
 

هدست بلوتوث الی جی دور گردنی

قیمت : 59/000 تومان

 
 

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 
 


هندزفری بادیگاردی

قیمت : 25/000 تومان

 
هدفون بلوتوث بیتس

قیمت : 69/000 تومان

 خرید هندزفری زیپ

هندزفری طرح زیپ zip

قیمت: 24/800 تومان
  ام پی تری پلیر بی سیم

MP3 Player بی سیم

قیمت: 26/000 تومان

 
 خرید هدفون بیتس

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس سول اچی دی solo hd

قیمت : 25/000 تومان