تبلیغات
خرید هندزفری بلوتوث

خرید هندزفری بلوتوث
قالب وبلاگ
در این مقاله خواندی از سری مقالات سایت خرید هندزفری بلوتوث: بر ان شدیم که ایا واقعا هندزفری بی سیم بلوتوث برای سلامتی مضر است یا خیر با ما باشید با این مقاله، البته ببخشید که ترجمه قوی نیست

  هدست بلوتوث در اطراف برای بیش از یک دهه بوده است، اما بسیاری از آنها هنوز هم تمایلی به استفاده از آنها هستند. ممکن است چیزی برای انجام با عدم تمایل به مانند یک اضافی در یک فیلم علمی تخیلی نگاه داشته باشد، اما این سوال در محدوده زمانی معین نیز وجود دارد: آیا هدست بلوتوث امن است؟
این نوع در طبیعت ما را به مورد فن آوری های جدید و اینکه آیا آنها در حال رفتن به همه ما عذاب در برخی از راه های پیش بینی نشده نگران باشید. مردم عشق یک داستان پادآرمان خوب است. هدست بلوتوث ... خوب، اجازه دهید فقط می گویند که آنها بهترین کاندیدا برای چنین داستان را ندارد. اگر هر چیزی، آنها در واقع ممکن است برخی از خطرات مرتبط با دیگر تکنولوژی را کاهش دهد. چگونه است؟

http://media.isna.ir/oldcontent?th=3&n=pics/1387/5/Science/8.jpg
برای پاسخ به این، اجازه دهید در دو چیز نگاه مردم تمایل دارند به نگرانی در مورد:

1) آیا هدست بلوتوث سلامتی شما
امن هست  ؟
2) آیا هدست بلوتوث  برای رانندگی امن است و مشکلی ندارد؟
آیا هدست بلوتوث امن برای سلامتی شما؟

مردم نگران هستند که با استفاده از هندزفری بلوتوث بر روی سر خود را به علت برخی از مسائل مربوط به سلامت. بیایید آن روبرو هستند: با وجود آنچه کتاب های کمیک است که ما باور، تابش به ندرت به شما می دهد ابرقدرت. این چیزی است که ما می خواهیم به دور ماندن از به طور کلی.

اما تابش از هدست بلوتوثی چیزی در مورد نگران باشد؟ پاسخ کوتاه این است - اگر شما از دانشمندان که آن را مطالعه بپرسید. برای درک دلیل، اجازه دهید صحبت خلاصه در مورد مطالعات اشعه تلفن همراه است
    امواج تلفن همراه به طور گسترده مطالعه شده است. دانشمندان مشغول تحقیق برای ارزیابی خطرات بهداشتی بالقوه، به ویژه هنگامی که آن را به سرطان شد.
 اما چیزی که آنها پیدا کردید؟  انجمن سرطان آمریکا ارائه می دهد مروری کامل از تمام مطالعات به روز است. اجماع اساسی این است که پژوهش حاضر به هیچ ارتباط روشنی مسائل مربوط به سلامت از استفاده از تلفن همراه نقطه نیست. به قول چند سازمان متخصص ذکر شده در مقاله: 
    "اکثر مطالعات منتشر شده شکست خورده اند را نشان می دهد ارتباط بین قرار گرفتن در معرض فرکانس رادیویی از یک تلفن همراه و سلامت مشکلات" 
- سازمان غذا و دارو
     "در این زمان ما علم به لینک مشکلات بهداشتی برای استفاده از تلفن همراه ندارد. مطالعات علمی در جریان برای تعیین اینکه آیا استفاده از تلفن همراه ممکن است اثرات بهداشتی ایجاد می کنند. "  - مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها      "هیچ شواهد علمی که ثابت می کند که استفاده از تلفن های بی سیم می تواند به سرطان و یا انواع مشکلات دیگر، از جمله سردرد، سرگیجه و از دست دادن حافظه منجر شود وجود دارد."  - کمیسیون ارتباطات فدرال  با این وجود، تحقیقات بیشتری در حال انجام است و مردم به ورزش احتیاط و قرار گرفتن در معرض خود را محدود، به ویژه زمانی که به تلفن های همراه به کودکان را تشویق کرد.  همه از این به چه معنی برای هدست بلوتوث؟
خوب… تابش از هدست های بلوتوث  بر خلاف تلفن های همراه، که برای انتقال یک سیگنال را به یک آنتن که ممکن است بسیاری از کیلومتری، هدست بلوتوث فقط نیاز به رسیدن به تلفن در جیب شما.کم ترین هدست بلوتوث طیف وسیعی از تنها 10 متر (30 فوت) است. این همچنین بدان معنی است که آنها اشعه به مراتب کمتر از خود تلفن های همراه منتشر می کنند. چگونه کمتر؟ یک هزار برابر کمتر است.
  به همین دلیل بسیاری از مقامات به صراحت با استفاده از دست آزاد دستگاه از جمله هدست بلوتوث اگر شما در مورد قرار گرفتن در معرض تابش از تلفن های همراه هم نگران هستید توصیه می کنند.
 برای مثال:      "برای کاهش تابش فرکانس رادیویی در نزدیکی بدن شما: دریافت هدست دست آزاد که به طور مستقیم به گوشی خود را متصل می شود."  - مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها
     "هدست می تواند قابل ملاحظه قرار گرفتن در معرض کاهش از گوشی دور از سر در دست کاربر یا لوازم جانبی روی بدن تایید برگزار می شود."  - سازمان غذا و دارو 
    "استفاده از حالت بلندگو را بر روی گوشی و یا یک دستگاه دست آزاد مانند گوشی طناب دار یا بی سیم. این حرکت آنتن به دور از سر خود را، که در آن میزان امواج RF که رسیدن به سر کاهش می یابد. "  - انجمن سرطان آمریکا  به طور خلاصه، اگر شما در حال رفتن به صحبت کردن با تلفن همراه بدون توجه به آنچه، با استفاده از یک هدست بلوتوث شما کمک خواهد کرد قرار گرفتن در معرض تابش را کاهش دهد.

گر مایل به خرید هندزفری بلوتوث مارک خوب و برتر هستید
یعنی کوچکترین هندزفری بلوتوث روی عکس زیر کلیک کنید

http://www.balance-power.ir/wp-content/uploads/2013/02/hbol-1.jpg

آیا هدست بلوتوث برای رانندگی امن است ؟

آن را باید بدون گفتن این که خیره در گوشی همراه خود را در حالی که رانندگی است که باهوش ترین ایده در جهان نه. شما باید چشم خود را در جاده نگه دارید، نه که شکلک های جدید زیبا دوست شما به شما پیامک. به همین دلیل بسیاری از کشورها، از جمله ایالات متحده، کانادا، و انگلستان قوانین سفت و سخت که ممنوعیت ارسال پیامک هنگام رانندگی است.

اما مقررات رانندگی پریشان در مورد بیش از پیام کوتاه می باشد. برگزاری یک تلفن همراه در هنگام رانندگی شما منحرف در حداقل سه راه:

    
بینایی: شما چشم خود را نگه داشتن در جاده ها است.
    
کنترل: یکی از دست های خود را بر روی چرخ نیست، و آن را سخت تر برای شما برای پاسخ به هر گونه شرایط پیش بینی نشده.
    
توجه: مغز شما است که با تمرکز بر روی چت و یا مکالمه به جای رانندگی.

هدست بلوتوث می تواند به شما کمک کند جلوگیری از دو حواس او را پرت است. این است که چرا قوانین رانندگی پریشان معمولا شما نیاز به استفاده از یک دستگاه هندزفری اگر شما در حال برقراری تماس در ماشین. نکته مهم، بعضی از نقاط ممنوع همه استفاده از تلفن همراه در ماشین (حتی با دستگاه های دست آزاد) برای دسته خاصی از رانندگان. نگه داشتن خود را به روز شد.

امن ترین کار این است که برای محدود کردن تماس های خود را در حالی که رانندگی در دسترس نباشد. اما یک بار دیگر، اگر شما باید یک تماس از ماشین شما، یک هدست بلوتوث یا یک بلندگو در اتومبیل حداقل کمک می کند تا دست خود را بر روی چرخ و چشم خود را در جاده ها است.

اجازه دهید این سوال اصلی این پست دوباره - هدست بلوتوث امن هستند؟ بله، و آنها قطعا امن تر از تنهایی تلفن های همراه است. این که آیا شما در مورد خطرات بهداشتی از تابش یا رانندگی پریشان نگران هستید، هدست بلوتوث خدمت برای کاهش این خطرات. هر چند که باید شما را از ورزش حس مشترک زمانی که در جاده جلوگیری نمی کند.

***

در حال جستجو برای یک معامله بزرگ در هدست های بلوتوث؟ مشاهده فروشگاه خروجی رسمی جبرا به صرفه جویی تا حد 50٪ در محصولات را انتخاب کنید:

اطبقه بندی: مقالات مرتبط به هدفون و هندزفری بلوتوث بی سیم،
پرفروش ترین ها: فواید استفاده از هندزفری بلووثی، خرید هندزفری بلوتوث چه فواید دارد، بهترین راه برای سلامتی با هدست بلوتوث، هندزفری بیسیم ایا ضرر دارد؟،
پیشنهادات ویژه ما به شما: تکنولوژی بلوتوث در مقابل DECT، هندزفری بیسیم بلوتوث، هندزفری بلوتوث ارزان قیمت، MP3 Player بی سیم، دستكش با فناوری هندزفری بلوتوث، چگونه هدفون بی سیم کار می کند، هدست بلوتوث جبرا، هدست بیسیم بلوتوث، خرید هدفون بلوتوث، خرید هندزفری بلوتوث بلودیو،
[ دوشنبه 24 آبان 1395 ] [ 08:12 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
نظر سنجی
کدام مدل هدست بلوتوث را بیشتر دوست دارید خرید کنید؟


آرشیو محصولات
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه
چاپ این صفحه
 
 
هندزفری بلوتوث مینی بلودیو

قیمت: 39/000 تومان
 
 

هدست بلوتوث جیبی

قیمت : 49/000 تومان

 
 

هدست بلوتوث الی جی دور گردنی

قیمت : 59/000 تومان

 
 

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 
 


هندزفری بادیگاردی

قیمت : 25/000 تومان

 
هدفون بلوتوث بیتس

قیمت : 69/000 تومان

 خرید هندزفری زیپ

هندزفری طرح زیپ zip

قیمت: 24/800 تومان
  ام پی تری پلیر بی سیم

MP3 Player بی سیم

قیمت: 26/000 تومان

 
 خرید هدفون بیتس

هدفون حرفه ایی بیتس پرو

قیمت : 59/000 تومان

 هدفون بیتس اصل

هدفون بیتس سول اچی دی solo hd

قیمت : 25/000 تومان